Çayyolu Su Tesisatçısı

May 20, 2021 by No Comments

Çayyolu su tesisatçısı arayışınızda kurumsal ve bireysel taleplerinize cevap verirken tüm Ankara’da hizmet verme garantisi sunuyoruz.

Çayyolu su tesisatçısı eski evler, özellikle 1900’lerin başından 1990’lara kadar inşa edilenler konusunda mevcut sıhhi tesisat sorunlarını giderecektir. Her ne kadar benzersiz ve güzel olsa da pek ilgi çekici görünmeyen bu tesisatlar zaman aşımına uğrar. Böylece kırmadan su kaçağı tespiti yapılsa bile tesisatın durumu içler açısı olabilir. Bu durumda su kaynağına kurşun sızmasını keşfetmek daha da kötü olabilir. Çünkü eski tip boruların bu şekilde olması zehirlenmelere neden olabilir. Eski tesisatın abartılı fiyatlar söz konusu olmadan onarılması son derece önemlidir.

Tesisat Kurulum İşlemleri

Sızıntı yapan bir borunun maliyetli bir baş ağrısına dönüşmesini veya tıkanmış bir tahliyenin büyük su hasarını tetiklemesini beklemek yerine, yakınınızda bir tesisat onarım uzmanı arayabilirsiniz. Biz bu tür su kaçak tespiti işlemlerini başarıyla gerçekleştirebilmekedir. Tesisat sorunlarını çözmek istediğinizde her zaman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bu konuda bilgi edinmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Tüm kurulum ve onarım işleri konusunda bilgi alabileceğiniz ekibimiz sizin için en doğru çözümleri sunarak süreci sizin adınıza yönetir. Böylece sorunsuz bir sıhhi tesisat işi yapma imkanına ulaşabilirsiniz.

Kırmadan Nokta Su Kaçağı Tespiti

Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren firmamız, kameralı su kaçağı tespiti yapmaktadır. Bu işlemlerin başarıyla gerçekleşmesi için ekibimizin yardımını alabilirsiniz. Özellikle nokta atışı yapmak istediğinizde her zaman bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel tespit işlemlerimizle onarım sürecinde en iyi sonucun alınmasını sağlıyor olacağız. Bilgi almak ve iletişime geçmek istediğinizde hemen bizi arayın haftanın her günü size hizmet vererek, acil durumlarda da en kısa sürede yardımcı oluyoruz.